UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 10435076
*
nr 1043 5076
Väggpendyl
Förgylld, höjd: ca 60
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 19:20:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 22:56:10
1
100 kr
10/6 20:12:36
2
200 kr
13/6 19:15:35
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:07
*
Väggpendyl
nr 1043 5076
Väggpendyl
Förgylld, höjd: ca 60
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 22:56:10 | 1 | 100 kr |
10/6 20:12:36 | 2 | 200 kr |
13/6 19:15:35 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:07